Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek vele, kit keressek...

Mit tegyek vele, kit keressek fel ez ügyben? (herpesz)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok.

Már kis koromban elkaptam a herpeszt,régebben sokkal jobban szenvedtem vele:kijött evés után,idegesség után,betegségeknél,láznál stb.

Rengetegféle krémet használtam,persze ezek egy ideig jók voltak,aztán már immunissá váltam rá.

Annak idején még szájon át szedhető gyógyszert is szedtem,az is jó volt...egy ideig.

Újabban tapaszt használok,ami nekem eddig bevált,de most már kezd ez is egyre gyengébb lenni.


Mostanában akkor jön ki,ha menstruáció előtt,alatt vagy után vagyok.Mit tegyek velük?Nekem lassan a fogkrém hatástalan,már mindenfélét kipróbáltam.

Nem tud valaki homeopátiás gyógyszert rá vagy valamit,hogy ne jöjjön ki minden menszesz alatt?....

Mert kellemetlen,hogy minden 28. nap környékén ott virít a számon 3 vagy 4 herpesz...

Normális válaszokat szeretnék,előre is köszönöm szépen!


2010. aug. 4. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsi korom óta van-volt herpeszem , másfél éve minden addigit felülmúlt, az egész szám-állam kisebesedett, akkor szedtem Telviránt, és Isoprinosine-t , illetve Ezüst kolloidot ittam - és 1 évig egyszer sem jött ki (előtte 2-3 havonta megjelent). Mivel egyszerre kezdtem el ezeket, nem tudom melyik volt az igazán hatásos, vagy így együtt voltak jók, de hihetetlen megkönnyebbülés, hogy nem kell rettegnem minden jeles nap ( ballagás, nyaralás, lakodalom...) , hogy "jajj, csak most ne jöjjön ki". Bőrgyógyászhoz érdemes menni vele, ő felírja a gyógyszereket ( bár írtad, hogy már szedted is)
2010. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia,köszönöm a válaszod:)

Az ezüst kolloidot hol lehet kapni (gyógyszertár vagy hol)?Hogy kell fogyasztani,mennyi vízben kell feloldani?


A Lizin C mennyi idő alatt mulasztja el???

2010. aug. 4. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezüst oldatot neten is lehet rendelni ( én így rendeltem), de talán a gyógyszertárakban is kapni ( nem éppen olcsó sajnos, de ha ennyit szenved ettől az ember érdemes megpróbálálni). Először napi 3szor 1 kupakkal ittam 2 hónapig, utána pedig napi 1 kupakkal még 1 hónapig - de igazából ennek nincs előírt adagja, van aki 1 evőkanállal eszik naponta...

Lizint én nem használtam , a tapasztól csak később műlt el ( igaz jobb érzés, hogy legalább fedett) , talán a Zovirax szárította a legjobban.

Illetve érdemes megfogadni a sok gyümölcs-zöldség dolgot, így többféle támadást indítasz ellene :)

2010. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszike :)

Lekentem fogkrémmel,és egyből kijött belőle a trutyi,de még fáj eléggé,és viszket is néha.Most jó,hogy fogkrém van rajta.

1000 mg C vitamint vettem be,remélem nem akar jobban kijönni,mert van még egy,aki látszik már,de azóta nem mozdul,mióta tapasz van rajta...

2010. aug. 4. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!