Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fájdalmas amikor...

Mennyire fájdalmas amikor metszőfogat kihúzzák? Illetve az injekció? Mennyit adnak általában az orvosok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az injekció sem fáj,csak kellemetlen .1 et,de3 helyre is szúrhatják.
2020. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem metszőfog húzás nem fàjt! A fogorvos szerint azért, mert csak 1.gyökere van a metsző fognak. Injekció sem fáj. Van, hogy bekenik az ínyt előtte érzéslelenitővel.
2020. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Magánba járok, sosem fáj semmi a kezelés alatt, mert érzéstelenítenek, hogy ne ugráljon a beteg. A fent említett bedörzsolős érzéstelenítő a szuri előtt, nagy találmány. Nem tudom, hogy államiban van e ilyen gyakorlat, vagy lehet e kérni, de a helyedben mindenképp megemlíteném az orvosnak, hogy ilyet kérek.
2020. aug. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És a bedörzsölős az injekció mellé Van? Én is magánba megyek, szerintem ott lennie kellene ilyen lehetosegnek.
2020. aug. 7. 08:23
 5/7 anonim ***** válasza:

A bedorzsolos az az érzéstelenítő injekció előtt van. Bekenik ilyen zsibbasztó zselével az inyed ott ahova a szurit kapod és így a szurit se érzed meg.

De amúgy az se kibírhatatlan. Nekem legalábbis magánban soha semmi nem fájt eddig. Ellentétben a korzetivel..

2020. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De pl ahova én járok magánban ott nem kenik be mert valahogy úgy szúrja a sima szurit is hogy nem érzem csak minimálisan.
2020. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Katona Dius ***** válasza:
Ha nincs begyulladva a fog, akkor érzéstelenítővel nem fog fájni. Ha begyulladt, akkor van rá esély, hogy nem hat majd rendesen.
2020. aug. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!