Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszilank? Mit tegyek?

Fogszilank? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 hete és 3 napja műtéti úton eltavolitottak egy bölcsesség fogam. Kedden szedték ki a varratokat, azt mondta a doki szépen gyógyul.

Viszont ahol vágta az inyt szúró érzést érzek és ha az ujjammal odanyulok szúr egy ponton és ott érzékeny az inyem is, elég keménynek érzem azt a pontot ahol olyan hegyes szúrós. Lehetséges hogy egy szilank darab bent maradt?

Vissza kell menjek vagy kilokodik majd magától?



2020. aug. 7. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel és mondd meg neki.
2020. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, gondoltam és fel is fogom hívni csak gondoltam érdeklődők előtte hogy akinek volt ilyen tapasztalata mi történt vele..

De köszönöm fel fogom hívni.

2020. aug. 7. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így.Szemöldökcsipesszel kiszedtem mert szerencsére kilátszott a hegye.
2020. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a varratból maradt benne. Én visszamennék és nem piszkálnám.
2020. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is gondoltam a varratra mert elég sok volt benne, de látni nem látom, elég hátul van, mégmeg fenti bölcsességfog volt. Így nehezen tudom megnezni. Nem piszkalom csak mikor éreztem akkor nyúltam hozzá. Azon a helyen olyan kemény mintha még ott lenne a fogam, pedig nincs, és az inyem egy ponton mintha szúrna. A másik oldalon nem tapasztaltam ilyet és nem is érzek ott semmi hasonlót.
2020. aug. 7. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!