Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg nem lehet megmenteni...

Tényleg nem lehet megmenteni egy gyökérkezelt tömött fogat ha nagyon fáj? 21/F

Figyelt kérdés

Megnézték röntgenen és azt mondták hogy ki kell húzni.


Kaptam addig gyógyszereket amíg nem húzzák ki.


Fura és rossz lesz fog nélkül nem?



2020. aug. 15. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet. A gyökérkezelés és a tömés után már nincs más. Nekem kettőt is húztak, két hátsót ugyanazon az oldalon, egy idő után megszoktam hogy a másik felén rágok nagyrészt. Melyiket akarják húzni?
2020. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jobb felül kb a a középső részen van
2020. aug. 15. 10:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az talán annyira nem fog "hiányozni".
2020. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Thunderfairy ***** válasza:
73%
A gyökérkezelt fog nem tud fájni. Nekem is volt, szép lassan darabokba kieshet fájni nem fog. Nekem a régi fogorvosaim kismilliószor újra tömték őket. Persze előbb utobb kihuzva lesz.
2020. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem gyulladva van most
2020. aug. 15. 10:34
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem kaptál antibiotikumot? Nekem egy hétig kellett Dalacint szedni, mert gyulladt fogat nem szabad kihúzni.
2020. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hianyzik jobb oldalt also fog, nem fura egyaltalan, hogy nincsen, ragni is tudok azon az oldalon is, nagyon ritkan elofordul, hogy valami kemenyebb dolog ami pont akkora mint a lyuk (pl egy mogyoro) beragad a ket fog koze, az fura :D De ki lehet szedni, csak egy pillanatra meglepodsz, hogy hirtelen feszit.

Ha pedig nagyon zavar, fogpotlas, szerintem egy db-ot is tudnak potolni, nem tudom pontosan, paromnak egesz sort csinaltak, mert o az elsoket is le akarta cserelni, de ugy szamlaztak ki neki hogy X-szer (fogankent) 30 ezer, szoval gondolom megy az egy db is.

2020. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de kaptam és pont 1 múlva húzzák ki
2020. aug. 15. 10:39
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
gyökércsúcsrezekció is lehet vagy újrakezelés, ha azért van baja, mert ciszta van rajta pl. ez ezek szerint nem olyan
2020. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer az orvos azt mondja,nem érdemes vele foglalkozni,az úgy is van .Nem minden orvos ilyen lelki ísmeretes.Van aki úgy gondolja ,gyere csak mennél többször,nekem az jelent jelent.Pár fog árát oda hordod,mire azt mondja ,ki kell húzni már .
2020. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!