Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj a gyökérkezelt fogam?

Miért fáj a gyökérkezelt fogam?

Figyelt kérdés
Van jobb oldalom alul egy fogam amit kb. másfél éve gyökérkezeltek. Egy éve letört a fele. Tudom hogy én vagyok a hibás hogy nem kezdtem vele semmit. Tegnap elkezdett fájni. Mitől lehet? Tudtommal ott nincs ideg ami fájjon.

2020. aug. 31. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:
El kellene menni megröntgeneztetni. Lehet hogy maradt bent valami.
2020. aug. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maradt benne még cucc
2020. aug. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem a fog faj, hanem a fog koruli szovetek be vannak gyulladva. Az hogy eltort az mar egy sulyos szuvas allapotot jelez, tehat ott a kulonbozo bakteriumok szabadon jonnek mennek mar jo ideje.

Es lehet, hogy egy tobb gyokeru fognal valamelyiket nem rendesen kezeltek le.

2020. aug. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 petraa07 ***** válasza:
Ha letört a fog igen valószínű hogy már jó ideje szuvas. Ha a gyökértömés kommunikál a szájüreggel a baktériumok felül fertőzi a fogat és a gyökér körül gyulladás jön létre. Ezt vagy újra kikezelik, rosszabb esetben el kell távolítanin. Nem a fogad fáj hamem a fogat tartó csont.
2020. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!