Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogszábályozód van és...

Milyen fogszábályozód van és mióta?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap rakták fel a felső fogsoromra a pitts 21-et, 2-3 hónap múlva fog az alsó felkerülni. Mennyi idő alatt szoktad meg és mik a tapasztalataid?...
2020. szept. 1. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e külön neve, hagyományos gumis fém. Majdnem két éve van fent, pár nap alatt megszoktam. Állítás sem mindig fáj, akkor igen, ha mondjuk nagyobb távokat kell mozgatni. Nem tudom, mit írhatnék, kérdezz nyugodtan, ami érdekel
2020. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia 😊 nekem is pitts 21 volt. 30 évesen vágtam bele az egész fogszabályozásba. 1 év 1 hónap után lekerult. Nem bántam meg egy percig sem. Imádom a végeredményt.

Hamar hozzaszoktam a viselesehez. Allitasok után kicsit kellemetlen volt pár napig de pl.a viaszhoz is csak egyszer kellett nyulnom miután felkerult az alsó ív.

Levetel után inyplasztikam is volt s most tényleg tökéletes.

Hatalmas önbizalmat adott, mert előtte nagyon keszekuszak voltak a fogaim 😊

2020. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!