Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elképzelhető, hogy a szájsebés...

Elképzelhető, hogy a szájsebészeten elrontották az összevarrást? Ezt megszívtam?

Figyelt kérdés

5 napja voltam a szájsebészeten, és ami azt illeti, nem gyógyul annyira, mint vártam. A lyuk még mindig olyan nagynak tűnik, mint az elején, ráadásul az egyik cérnaszál csak úgy lóg és nem olyan szépen illeszkedik a fogínyre, mint a másik kettő. Olyan, mintha elszakadt volna. Hogy ronthatták ezt így el? Mi lesz velem így, örökre így marad? (Pénzem nincs kifizetni egy újabb szájsebészeti műtét árát) Mi történhetett? Mi vár rám, hogyan lehet ezt kijavítani? Kaphattam-e valami komolyabb betegséget emiatt? Pénteken megyek vissza, de előre félek, hogy ennek a hétnek semmi értelme nem volt, mert elcsesződött az összevarrás.


Minden szabályt betartottam amit kellett, így nem értem hogyan történhetett ez, ha ez történt.



#megint beszoptam #a balszerencse árdadása #a rettegés ideje
2020. szept. 2. 00:06
A kérdező szavazást indított:
Így marad ez már örökké
Kegyetlen fájdalmas műtéttel lehet csak megjavítani, tehát "Válasz #1"
Komolyabb fertőzést kaptam az 1 hétig lévő lyuk miatt
Nem, ennek ilyennek kell lennie, a lyuk megmarad majd
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a cernaszal azert van ott mert majd ott kezdik el kiszedni a varratot.

A lyuk ugy 2 honapig erzodni fog, ha fiatal vagy gyorsabban gyogyul.

Nekem 3 bolcsesseg fogamat vettek ki egyszerre altazasban, ugyan igy voltam. 6 het volt mire nem volt annyira nagy lyuk.

2020. szept. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.


Óóóóóó, tehát akkor az ott direkt olyan a végén. Huhh, ez nagy megkönnyebbülés, azt hittem, hogy elszakadt. Csak gyanús, hogy ott "középen" nincs igazán semmi ami összefogná, csak a két oldalán van egy-egy cérna erősen. Meg akkor még éreznem is kell a fog helyét néha? Akkor jól feltételezem, hogy ez a varrat arra szolgál leginkább, most még összetartsa amit kell és majd utána már nélküle is tud gyógyulgatni?


Fiatal vagyok-e az nézőpont kérdése - 28 év az mennyire számít fiatalnak? És a 6 hét mennyire esélyes nálam is? (Bal alsó hatos fog) Ihatok vajon tejed addig majd valamikor? (Ez hiányzik legjobban, de a szabály az szabály, úgyhogy betartom az összeset, még azt is amit nem feltétlen kellene, csak az elején /koffein-tilalom is szerepelt a lapon/

2020. szept. 2. 00:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja a sebednek, az állandó nedves közeg miatt a szájban lévő sebek nehezebben gyógyulnak. Nem rontottak el semmit, te vagy türelmetlen.
2020. szept. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!