Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a covid helyzet miatt...

Ha a covid helyzet miatt bevezetett fogàszati kérdőíven bepipálja valaki, hogy volt 50 fő feletti zárt eseményen akkor ellátják vagy elküldik?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem azért van a kérdések között, hogy azzal is kilőjenek, ha voltál.
2020. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pekka ***** válasza:
100%
Ha tuti be szeretnél jutni a fogdokihoz, akkor nem pipálod be.
2020. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén? Mindenki azt ír be amit akar. Ez a nesze semmi fogd meg jól kategória.
2020. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt jelen a vírus a rendezvényen, akkor nem számít, viszont ha igen, és fertőzött vagy vagy a kontakt kutatás során rájönnek hogy hamis adatot szolgáltattál, az btk szerint bűncselekmémy és 3 évet is kaphatsz, ha meghal akinek átadtad a "füllentés" miatt, akkor 2-től 8 év.

Mivel nem tudhatod hogy jelen volt-e a rendezvényen, ezért a helyedben nem kockáztatnék

2020. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagyis ha valaki volt és bepipálja az igent onnantól kezdve tiszta és törvényt betartó abban az esetben is ha volt fertőzött mert jelenleg nincs tiltva semmi ilyen beltéri rendezvény?
2020. szept. 5. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A fenti válaszokból is kiderül, hogy a kérdőívnek így semmi értelme, mert úgysem a valóságot tükrözi, ez így csak felesleges bohóckodás. Egyetlen dolog lenne a megoldás, a kötelező (ingyenes) teszt minden ellátás előtt.
2020. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ez hülyeség, ha metrozol, akkor is voltál +50es zárt "eseményen".
2020. szept. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De a metrón elvileg van maszkviselés a zenés táncos rendezvényen meg nincs és egymás nyakán meg hangosan beszélnek ami nagyobb eséllyel vezet ahhoz, hogy kapj egy kicsit a nyálából
2020. szept. 8. 08:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább jelöld be, biztos ami biztos, nehogy az legyen hogy hamis adatot attál meg. És egyébként szerintem lehet hogy így is beengednek a fogorvoshoz, ha amúgy semmi tüneted nincs, és sürgős a kezelés, hiszen elég szívás lenne ha a súlyos eseteket se látnák el. Ha meg csak valami fogkő leszedésre mennél, akkor nem nagy szám várni pár hetet szerintem.
2020. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!