Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Augmentin Duo 875/125 mg...

Augmentin Duo 875/125 mg mikor hat?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam ügyeleten gyulladt, napokban letört, lüktető, agyamig hatoló fájdalommal. Már a fülem is fájt, és az állkapcsom..


Kaptam augmentint és flector port. A felctorból csak hármat ihatok egy nap, de csak 2-3 óráig teszi elviselhetővé a fájdalmat. Mellette öblögetek szegfűszegolajos vízzel, de hát halottnak a csók.


Éjjel óránként felkeltem.


Még csak kettő antibiotikumot vettem be, egyet este 10-kor, egyet pedig ma reggel 6-kor. Legközelebb este vettem be. Talán annyi az érdemi különbség, hogy a fülem már nem fáj, "csak" a fogam..


10 év alatt eddig most másodszor szedek antibiotikumot.. éjjel óránként felkeltem :(


Tapasztalatok?


2020. szept. 5. 12:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1 heti adagot kaptál?


Nekem 2x1 kapszulát kellett szednem...3.nap után hatni kezdett, iszonyatosan fájt...aztán 1 hét múlva elfogyott a 14 dbos kapszula, majd 2. nap után visszagyulladt az egész...nem hiszem el..és máj 23-ra van időpontom

2023. máj. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!