Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után Dalacin?...

Gyökérkezelés után Dalacin? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Gyökérkezelés után, azaz csak a végleges tömés után pár héttel érzékeny lett a fogam ráharapásra és kocogtatásra is. (rágófog)

Az orvos dalacint írt fel mint utolsó lehetőség húzás előtt.

Mik a tapasztalataitok? Minden áron meg akarom őrizni a fogam. Tippek még mit tehetnék?



2020. szept. 8. 09:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Csak azért csodálkoztam ezen a tűs megoldáson mert nekem azok a tűk igencsak fájtak. Nem tudom elképzelni hogy sétálgassak velük. De most már látom hogy ez nálam nem volt normális.

Gyökértöméskor is fájt amikor megpiszkálta, de azt mondta hogy nincs már benne ideg, nekem az nem fájhat. Három gyökere van amúgy a fogamnak. Pont az volt a legérzékenyebb töméskor ami alatt a pukli van.

2020. szept. 10. 09:37
 12/14 A kérdező kommentje:
9-es,neked megmentették a fogad?
2020. szept. 10. 09:48
 13/14 anonim ***** válasza:
#11: nekem nem fájt egyáltalán, normálisan érzéstelenítve volt. Se a gyökérkezelést, se semmit a későbbi kezeléseknél nem éreztem (persze mikor elmúlt az érzéstelenítő hatása, akkor fájt egy darabig). Nem lehet, hogy másik orvost kéne keresned?
2020. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Most hogy olvasom a tapasztalataitokat azt gondolom én is hogy meg kellene nézetnem a fogam egy másik dokival is. Köszönöm hogy írtatok. Nagyon hasznos.
2020. szept. 10. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!