Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dalacin vagy klimicin nevű...

Dalacin vagy klimicin nevű gyógyszert írtak fel másnak is ha igen bemerte szedni? Nekem sajnos gyökérkezelni kell a fogam és ezt kellene szednem de félek hogy árthat a babámnak! 21hetes km

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát a legjobb tudomásom szerint egyik se szedhető terhesség alatt,csak az augmentin!Én biztos nem szedném be,hanem öblögetném valamilyen gyulladáscsökkentő öblögetővel,mint pl.erős kamillatea,cserszömörcés mentolos vagy glycosept.De te tudod,inkább menj el maszekon egy fogdokihoz!

Javulást kivánok!

2009. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, mennyire van begyulladva? Mert gyakran csak rutinból adják, elkerülendő a gyulladást. Én most estem át egy gyökércsúcs rezekción, ami ugye egyel nagyobb műtét a gyökérkezeléshez képest, teljesen be volt gyulladva, mégis megúsztam antibiotikum nélkül (szoptatok) szerencsére. Kaptam rá egy Corsodyl nevű öblögetőt viszont, ami szintén foginy gyulladás ellen való erősebb szájviz. Szóval szerintem, kérdezz rá, tuti akarják-e, hogy szedd, miért akarják, és csak megelőző céllal ne szedd be.

Egy 3.5 hós baba anyukája

2009. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!