Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzott fog helye begyulladt?

Miklósi timi kérdése:

Kihúzott fog helye begyulladt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este vettem észre h a jobb oldalon az orrom mellett kicsit keményebb az arcom..ezen a helyen májusban volt 1 gyulladás amit 2 féle antibiotikum vitt le. Utána a doki kihuzta a szemfogat és a mellette lévőt. Ezen az oldalon egy fog maradt. Miután begyogyult megcsinaltattam a felső fogsorra a koronát. És itt ahol nincs fogam most ott érzek kicsit keményebb részt. Az ínynel és az arcnal.. Nem fáj.. Érzem vmennyire de mint mikor aftad van és zavar olyasmit érzek. Nem lüktet semmi. Ha erősebben hozzaerek akkor kicsit fáj ezért nem is csinálom. Felhivtam az orvost mondta h csinál rontget de majd csak jov héten tudok menni. Szerintetek ez mi lehet vagy mitől lehet?



2020. szept. 19. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
ha az orvos se tudja megmondani röntgen nélkül akkor szerinted itt bárki tudja majd vizsgálat nélkül, max tippelgetni lehet
2020. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves Anonim! Hátha valaki volt már így... Miért írsz egyáltalán kommentet ha nem a kérdésre válaszolsz?
2020. szept. 19. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!