Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt már valakinek a kihúzott,...

Volt már valakinek a kihúzott, majd begyulladt foga helyén jódos géz? A száj öblögetésekor nem jön ki onnan ez a gézcsík?

Figyelt kérdés
Bölcsességfogat húztak, majd 2. napra begyulladt a helye és vissza mentem, ekkor kaptam a gézcsíkot.

2017. jún. 10. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az orvos nem mondta el mi a teendő??

Nem mondta meddig kell a géznek bent maradnia?

Nekem kihúzták mindkét felsőt egy hét eltéréssel és nekem semmi gondom nem volt, csak a fájdalom pár napig. Mennyire vigyázol rá?

2017. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De , mondta, hogy 3 nap múlva menjek vissza és kiszedi, azóta már voltam, újból kitisztították a sebet és most felszívódó gyógyszeres gézt raktak bele. De még mindig szednem kell az antibiotikumot és a cataflamot, mert időnként nagyon fáj. Én vigyáztam rá, hogy kaja ne menjen bele, de most utóbb mondta az orvos, hogy maradtak benne fogszilánkok, valószínűleg attól gyulladt be. Sajnos még mindig vissza kell járni ellenőrzésre. Meddig fog ez még fájni ? Már 6. napja, hogy kihúzták és még mindig napi 3-4 cataflamon élek.:-(
2017. jún. 14. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig fájt a bal oldali amikor kihúzták és én is gyógyszeren éltem. Másikat egy hétre rá húzták ki és az nem fájt utána egyáltalán. Ha gyulladásban van a fog vagy az íny akkor sokkal rosszabb. Öblögess kamillával az is segít.
2017. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!