Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájt az ínyben levő bölcsesség...

Fájt az ínyben levő bölcsességfog kiműtése/vésése?

Figyelt kérdés
(Műtèt közben)
2020. szept. 25. 12:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Csak egy kicsit
6 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel teljesen el van érzéstelenítve, semmilyen körülmények között nem fájhat. A fogorvosok/szájsebészek nem hentesek.
2020. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ugye ha be van gyulladva is el lehet érzésteleníteni? Szedtem rá antibiotikumot...csak mire időpontot kaptam a szájsebészetre nem tudom mi lesz..egy hete már nem szedem..
2020. szept. 25. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj műtét közben, nekem utána kezdett el fájni. Két hete voltam, és még mindig érzékeny. De már gyógyul szépen.
2020. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem semennyire nem látszik ki a fog. Szóval csontot kell fúrni stb:/
2020. szept. 25. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy hete műtötték, vízszintesen növő alsót. Nem volt kinőve. Maga a műtét 30perces volt, nem fájt, de éreztem mindent. Kellett fúrni a csontot, az nagyon hangos volt, és mikor kiszedték a fogat, akkor éreztem feszítést. Kellemetlen vokt inkább, nem fájdalmas. Utána viszont mikor kiment az érzéstelenítő, akkor nekem nagyon fájt. Másnap már jobb volt, 3.naora elég volt reggel este fájdalomcsillapító.

Összeségében annyira nem volt kibírhatatlan, azt leszámítva, hogy nekem most varratszedésnél szétnyílt az egész, és ismét össze kellett ölteni, azóta erősebb fájdalmam van mint azelőtt..de ez már egyéni szövődmény.

2020. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem , h milyen fajd.csillapitot szedtel?
2020. szept. 25. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel szoptatok így csak rubophent. De elég volt ez is, 2napig napi 4x szedtem. Amúgy Xiloxot írtak volna fel nekem, ha nem szoptatnék, gondolom az erősebb is. De ajánlák még a flektort is ilyenkor.
2020. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2020. szept. 25. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!