Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Túl magas (nagyon) kirona...

Túl magas (nagyon) kirona tehette tönkre a szemközti fogat, vagy közrejátszódgat abban, hogy gyökérkezelni kell?

Figyelt kérdés

3 éve csináltattam, de elbaszták. Borzasztó magas lett, mint ha egy beton tömb lenne a számban, pedig annyit csiszolt belőle, hogy a fém kilátszik! Amúgy szerintem nem a fogam alapján csinálták, hanem ilyen mintára.... Hónapokba telt megszokni, de most is minden egyes ráharapásnál érzem...


Most egy ideje fájt a szemben levő tömött fogam, hihetetlenül meg is koptatta, ezért gyökérkezelni kell. De ez a korona az ideiglenes tömést is kikoptatja belőle folyton, nem csak a simát...


Egyébként meg csak egy pici darab vokt letörve, életem legrosszabb döntése volt. Az első nem is lett jó, amit csináltak, nem passzolt a csonkra, két órán át akarta felragasztani. Ez a második, meg borzasztó magas, azóta is érzem, egy sziklatömb...


Ennyire semmit nem bántam meg, mint ezt! Akkor mondták az ismerőseim, hogy ez lesz, hogy a szembe levőt tönkre fogja tenni. Csak azt mondta a fogorvos, csak úgy tudja leszedni, hogy levési, de akkor elvesztem a fogamat is.


2020. szept. 30. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Paromnak van 7eve elsőnek a korona ragasztás elengedett(így ment be a kaja maradék ) utána elment másik fogorvoshoz vesesrol szó se volt ha nem ketté vágták és ragasztottak fel másikat kb 5éve azóta semmi problémája nem volt szerencsére..szerintem csak fogorvos béna..
2020. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!