Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan aki ebben a cipőben jár?

Figyelt kérdés

Sárgás színűek a fogaim, fogfehérítést sajnos nem végezte el a fogorvos,mert nagyon vékony a fogzománcom és azt mondta hogy tönkremennének a fogaim, nagyon hamar lyukadnának.

Nem dohányoztam, nem kávéztam, ilyen fogakat örököltem sajnos.


Azt olvastam egy cikkben hogy 2 féle sárgaság van: ha a fogzománc sárga, azon segít a fogfehérítés. De a belső sárgaságon ( ami elvileg nekem is van ), azon nem segít,mert nem a fogzománcom sárga, hanem annyira vékony a fogzománcom, hogy az alatta lévő dentin ( ami sárga mindenkinek ) látszik és ezért tűnik sárgásnak a fogam.


2020. okt. 22. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A nővérem ilyen, egészségesen él, de sárgák a fogai, mindig is ilyenek voltak. Ez csak esztétikai probléma. Én pedig dohányzok, kávézok, de teljesen szépek, fehérek a fogaim.
2020. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon vékony a fogzománcom, ráadásul fájdalmasan érzékenyek a fogaim, ezért nem is gondolkodom fehérítésen. Sárgák nekem is, de annyira talán nem vészes. A fogorvosom az Elmex gélt ajánlotta ami erősíti a fogzománcot. Egy darabig használni fogom és kíváncsi vagyok változik-e valami. :)
2020. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!