Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog eltávolításnál...

Bölcsességfog eltávolításnál fogok öklendezni?

Figyelt kérdés

Sajnos extrém érzékeny vagyok az ilyen dolgokra. Ha hátsó fogakat kezelnek akkor általában végig öklendezem a beavatkozást. Húztak már nekem fogat amiatt mert nem bírták gyökérkezelni úgy öklendeztem.


Kérdés hogy bölcsességfog eltávolításnál is ez lesz? Várhatóan végig szenvedem az egészet (a dokival és az asszisztenssel együtt) vagy az érzéstelenítő segít ezen?


Varrni is fogják a sebet (szájsebész csinálja a műtétet). Elképzelni sem tudom hogyan fog hozzá férni és hogyan fogom bírni ott a kotorászást.


A fájdalom miatt nem félek. De az öklendezés kikészit. Légyszi írjátok meg nálatok hogyan volt. Volt-e hányingeretek közben és mennyire tartott sokáig a művelet.



2020. okt. 22. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik lidokainos spray, fogorvosnál szerintem kellene lenni. Azzal befújják a torkod és nem fogsz öklendezni.
2020. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltuk már gyökérkezelésnél azt a spray-t. Öklendeztem az ízétől. :( a hatása meg nem tartott sokáig.
2020. okt. 22. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg begyakorolni rá. Ingereld a nyelved hátulját, így idővel csökkennie kellene a garatreflexnek. Tudom, hogy furán fog hangzani, de a szexuális dolgokban ez sokaknak segít, így itt is beválhat.
2020. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hangzik furán. Szexuális dolgokban is gondot jelent ez. (jajj de ciki) de ez a gyakorlás jó ötlet. :) tényleg működik? Hogyan fogok a nyelven hátulján tartani bármit ha rögtön öklendezek? Vagy csak hagyjam hogy jöjjön aminek jönnie kell? (nyál, hányás, könnyek...)
2020. okt. 22. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van párod, akkor a legjobb, ha rajta gyakorolsz. Ha ez nem megoldható, akkor fogkefével tökéletesen begyakorolható a dolog. A nyállal, könnyel nincs gond, de ha úgy érzed, hogy hánynod kell, akkor hagyd abba egy időre. Összekötheted a kellemest (ezesetben a kellemetlent) a hasznossal, moss fogat minden étkezés után és közben ingerelheted a garatodat.
2020. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Minden létező módon gyakorolni fogom. :)
2020. okt. 22. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!