Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Külföldön bölcsességfog-eltávo...

Külföldön bölcsességfog-eltávolítás vagy inkább várjak, míg hazaérek?

Figyelt kérdés

Kint dolgozom külföldön, és a jelenlegi szabályozás mellett valszeg csak karácsonykor megyek haza. Pár napja viszont baromira elkezdett fájni a lenti jobb 8-as (remélem jól mondom). A mellette lévő fogaknál azt érzem, hogy érzékenyebbek lettek, 2 napon át szúró fülfájást éreztem, ma pedig az egész lenti fogsorom fáj, sőt néha fent is, ahol nincs már bölcsességfog. Az a probléma, hogy Csehországban vagyok, ahol ráadásul lockdown van, nem is biztos, hogy csak úgy fogad egy magánklinika. Biztosításom természetesen van. Mit javasoltok a helyemben?


1. Bírjam ki valahogy decemberig;


2. Értesítsem a biztosítót, és velük beszéljem meg a továbbiakat;


3. Keressek valamilyen erősebb fájdalomcsillapítót. (ki mit ajánl?)



2020. okt. 24. 03:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is Prágában élek, ha jól tudom, akkor ingyenesen eltávolíthatják, ha fájdalommal jár. Ráadásul elég jó nalunk az egészségügy.
2020. okt. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha te is prágai vagy, tudok ajánlani magyar fogorvost, aki elég drága, de jól dolgozik.
2020. okt. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es: irtam privatban.
2020. okt. 24. 10:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Vegul egy kanadai cseh orvosnal voltam. Maximalisan ajanlani tudom. Eleg komplikalt eset voltam, de kicsit sem fajt, es a legkor is teljesen kellemes volt.
2020. okt. 27. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!