Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Solo implantátumokkal lehetség...

Solo implantátumokkal lehetséges kipótolni egy ember teljes fogazatát, hogy minden műgyökérhez csak 1 korona tartozzon?

Figyelt kérdés

Tehát úgy mintha a rendes fogunk lenne, a fogak között van rés. Nem híd vagy körhíd. Hallottam ezekről a csavarozható implantátum felépítményekről, szeretném tudni hogy ezekkel lehetséges-e.Ha lehet fogorvosok, implantológusok, vagy ebben jártas személyek válaszát várom.


:)



2020. okt. 28. 06:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem merném bevállalni, mert ez valóban túl sok

10 helyen talán

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2020. okt. 28. 10:06
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem foganként nem lehet. Egy-egy fogat lehet így pótolni de fogsort nem. Ahhoz befúrnak 4 implantot és arra kerül rá az egész fogsor.
2020. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, már én is gondolkodtam ezen. Hamarosan kapok egy implantátumot. Ha az megmarad és minden ok lesz vele, ha legközelebb húzni kell fogam, azt is így pótoltatom. Végülis így egyenként lehet hogy 30-40 év múlva az összes fogam különálló implantátum lesz? :)
2020. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Azt mondják az előbbiek is meg a környezetemben is hogy igen fájdalmas, de szerintem lehetséges igen utolsó elképzelhető.


:)

2020. okt. 29. 09:22
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem 12 alkalommal fúrták meg és végül 10 maradt meg. MAGA A POKOL!!! Ha csak a felét tudom, bele se kezdek, de "útközben" már nem lehet kiszállni... Nagyon meg kell gondolni mert nekem teljes alsó-felső implantra+saját lecsiszolt fogra készült híd és az implant 100E+100Eft/db az összesen pedig 3,2 M.. A fájdalom és kínszenvedés napokig leírhatatlan és a félelem, hogy mi lesz igazán megterhelő testileg-lelkileg... Remélem minden rendben lesz vele ha már ennyit és ennyiért szenvedtem, de ha tudom, nem kezdek bele....
2021. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!