Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Életem első gyökérkezelése...

Életem első gyökérkezelése előtt állok, költsek magándokira, vagy jó lesz a körzeti is?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Felőlem menj a körzetihez, nem az én fogam.
2020. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak te tudod, hogy mennyire jó a körzeti doki ott ahol vagy.

Felénk pont nem olyan jó, ezért én magánhoz mentem. Egyik kollégám ahol lakik, ott eszébe se jutott soha, hogy magánhoz menjen, mert náluk tök jó a körzeti fogorvos is.

2020. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk normális az sztk fogorvos is, csináltattam már ott gyökérkezelést és nem volt semmi panaszom rá.
2020. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Na ez az, amin egy percig sem sporolnek, akkor sem, ha sulyosan fizetek TB-jarulekot.
2020. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én magán dokihoz járok. Igaz, borsos áron dolgozik de szépek a fogaim.
2020. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sztk dokihoz járok, most olyan fogam fogják húzni jövő héten, amit gyökérkezelt, aztán kitört a fog,a csonk még benn van, azt vésik...
2020. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A körzeti is lehet jó. Ez a dokitól függ. Viszont egyes magán rendelőkben kifejezetten olyan eszközök vannak, amelyek nem találhatóak meg az Sztk-ban, de megkönnyítik a kezelést és növelik a fogad megmentésének esélyeit. Pl. Nekem mikroszkópos gyökérkezeléssel mentették meg azt a fogam, amit egy másik, kevésbé jól felszerelt magánrendelőben nem sikerült kikezelni. Szerintem már ezért is megéri magánba menni.
2020. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Megyek a magán rendelőbe. :-)
2020. okt. 30. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!