Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés első alkalomra...

Dominik0627 kérdése:

Gyökérkezelés első alkalomra fájt, a többin is fog?

Figyelt kérdés
Helló, ma voltam gyökérkezelésen aztmondták nem fog fájni, de majd összesz*rtam magam úgy fájt.. ugye több alkalmas ez az építés vagy hogy van.. A többi alkalomnál is fog fájni? Mert ugye most furta a lyukat, a gyökeret csinálta, Az alját csinálta, így logikusan gondolva a teteje rá kerül így már nem fáj.. Esetleg aki már többször volt vagy netalán egy fogorvos van itt szóljon kérem :D Mellesleg.. 2-3 órával rá már ettem banánt, de csak a másik oldalon.. Aztmondta vigyázzak ne menjen bele semmi morzsa stb.. most akkor erre a 4-5 hetes heti alkalom idejéig ne egyek azon az oldalt, vagy mi kerülhet oda? Például gondolok arra hogy ha víz vagy inni való megy akkor gondolom nem lesz baja, csak ugye tömésnél a tejet kerülni kell , nem tudom itt mit kellene kerülni, ha van olyan. Ha az első találkozó ennyire fájt, a többi is fog?

2019. márc. 22. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem fájt, de rossz volt a fogorvosom.
2019. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az első, vagy mindegyik alkalom?
2019. márc. 22. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első 3 alkalom fájt
2019. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem eleg reg gyökerkezeltek ugyhogy arra mar nem emlekszem hany alkalmas volt csak annyi maradt meg szikla szilardan hogy borzalmasan fajt (mas szoval illettem mennyire fajt csak fennt akadt a tragarsag szuron)😂😂😂✋
2019. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem eddig 2 vagy 3 volt nem tudom pontosan már, a legutolsó most a hetekben. Emlékszem a legelsőnél eléggé be voltam tojva, mert a testvéremnek is csinálták még régen és azt mondta hogy nagyon fog fájni, nem kapok érzéstelenítőt. Hát ez nem így lett, kaptam inekciót és semmit se éreztem egyetlen alkalommal se, pedig nem egy helyen történt. Szóval szerintem kérj te is érzéstelenítőt ha eddig nem adott, vagy ha beadva is brutálisan fáj akkor menj más helyre mert valamit nagyon nem jól csinál.
2019. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ha az a kérdésed, hogy a következő lépés a gyökérkezelés után ami fájni fog-e akkor arra a válasz nem, mivel már nincs ideg, nincs ami fájjon. Gyökértömést csinál, betömi az idegek helyét aztán legközelebb végleges tömés és kész.
2019. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!