Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Első gyökérkezelés után...

Dirr kérdése:

Első gyökérkezelés után normális a fájdalom?

Figyelt kérdés

Gyökérkezelték a fogam, első kezelés volt, és nem is lett betève tömés, a doki nyitva hagyta, és azt mondta szivogassam. Aznap éjjel, mikor már nem hatott az érzéstelenítő, órákig szenvedtem vele, néha szívogatásra kissé enyhült a fájdalom.


Ez normális, vagy a következő időpontom előtt inkább fel kéne keresni az orvosom?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. márc. 24. 02:21
 1/3 anonim válasza:
Nekem is gyökérkezeltek még 20.-án. Még mindig nyitva van, mert idegölőt is tett bele, amit ma szedett ki. Nekem is azt mondta, hogy szivogassam. Annak ellenére, hogy 4 napja pucolt, és azóta már 2x voltam vele dokinál még mindig fáj. (az egyik gyökércsúcsom problémás.) Még ma is vettem be gyógyszert fájdalom ellen.
2017. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szóval szerintem még normális. Be van gyulladva, azért fáj. Esetleg kamillateával öblögess. Na és persze a fájdalmascsillapító is ott van.
2017. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!(:


Igen, én is gondoltam, hogy még normális, de úgy voltam vele jobb biztosra menni, tekintve nem értek ehhez. Fájdalomcsillapítót vettem be, azóta már fokozatosan enyhül, úgyhogy gondolom ez jó jel :D

2017. márc. 25. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!