Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészhez bejöhet velem...

Szájsebészhez bejöhet velem kísérő?

Figyelt kérdés
Egyik alsó bölcsességfogamat kell kihúzni de rettegek. Bejöhet velem a barátom? Vagy anyu esetleg? Segítene ha valaki fogná a kezem.

2020. okt. 31. 19:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

A 11-es válaszoló vagyok. Nekem is pár hónapja szedték ki három bölcsességfogam, ebből kettő húzás volt, egy műtét. A műtét a legnehezebbek közül való a doki elmondása alapján. Én nem félek alapvetően, nem is vagyok rosszul,csak láttam másnál milyen az, ha tüneteket okoz a rettegés. Ennek ellenére azzal tudlak bíztatni, hogy hányinger, fulladás szempontból rosszabb a fúrás, mint a műtét, legalábbis nekem így volt.

Tényleg azt tudom tanácsolni, hogy mind a félelmed, mind a korábbi rosszulléted mondd el a dokinak a beavatkozás előtt és akkor tudnak segíteni rajta meg reagálni rá közben. Ha normális dokit fogsz ki, mindig megáll, ha jelzed, hogy gond van. Az én dokimnál ebből sose volt gond, pedig a "problémás" ismerős is hozzá jár. Neki minden alkalommal milliószor kell megállni, sokszor ablakot is kell nyitni a rosszullét miatt, de soha egy rossz szót nem szólt az orvos.

2020. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. nov. 3. 14:08
 23/32 A kérdező kommentje:
Ma megyek.... Nagyon félek. :(
2020. nov. 6. 05:52
 24/32 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj, ne félj! Olyan szurit kapsz, hogyha a fejed szednék le, azt se éreznéd!

Túl leszel rajta. Drukkolok!

2020. nov. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét!
2020. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a drukkolást.

Túléltem. :)

Senki nem jöhetett be még a váróba se a vírus miatt.

De az orvos rendes volt. Látta hogy félek és próbált megnyugtatni. Az asszisztens is nagyon rendes volt. Kicsit sírtam de nem aláztak meg. A doki poénkodott is, próbált feldobni kicsit. Nagyon türelmesek voltak.


A műtét nagyon rossz volt. Az injekciók fájtak és utána se volt jó. Rossz érzés volt és hányingerem volt attól hogy a torkomnál nyúlkálnak. De igazán csak pár órával utána kezdett rossz lenni. Most nagyon fáj. :( össze van varrva.

2020. nov. 6. 19:22
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy ez történt, látod nem minden orvos hülye, de legalább túl vagy rajta.
2020. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyebkent a tomes jobban szokott zavarni. Ha mutenek, olyan szinten nem erzel semmit h kb mar nem is zavar egy ido utan. Nekem 11 napja volt a mutetem. Most mat kb teljesen ok
2020. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy túl vagy rajta!


(Off:de jó, hogy nekem ki sem fog nőni.. Mindenki csak szenved vele.. Nekem nincs meg a csírája sem, hála az égnek! )

2020. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

28-as, én mindentől félek amit fogászaton csinálnak. Ez a műtét mindennél rosszabb volt. Nem a fájdalom miatt hanem hogy a torkom közelében műtöttek. Attól féltem hogy megfulladok vagy valami bele esik a torkomba.


29-es, szerencsés vagy. Én most enni sem tudok mert alig tudom kinyitni a szám.

2020. nov. 8. 20:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!