Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog-műtét után hány...

Bölcsességfog-műtét után hány napig voltak fájdalmaitok?

Figyelt kérdés
5 napja műtöttek meg, tegnap ótabnem szedek antibiotikumot, se fájdalomcsillapítót, ma viszont hirtelen borzasztoan faj. A gyogyszerekre raadasul beallergizalodtam. Nalatok a műtet (nem huzas) utan hány napig fájt?

2020. nov. 1. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 hét volt mire helyrejöttem. Kamillával borogattam.
2020. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem mindkét oldalon (2 hétig minimum) be*szarás volt...😟 Azt se tudtam, hogy mit csináljak vele de végülis kiderült, hogy azért fájtak ennyire nagyon, mert begyulladtak...
2020. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erős fájdalom 1-2 hétig volt, a varratszedés után nagyságrendekkel jobb lett, viszont nekem több mint 2 hónapja volt és meg mindig fáj az állkapocs csontom. Gyulladás nincs, a doki szerint azért, mert az enyém egy nagyon-nagyon nehéz eset volt.
2020. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as: gondolom a csontbol kellett kioperalni, nem csak az inyt kellett felvagni. Igen, ez eleg komolynak hangzik. Nekem ma 9 napja hogy megmutottek. Fajdalmat nem erzek, a fejem is kevesbe duzzadt, kb egyaltalan nem, de meg mindig fura erzes ha csukogatom a szamat.
2020. nov. 5. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Végül mikorra múlt el? Nekem egy hete vették ki és még most is nagyon hasogat a helyere enni is alig tudok :/
2021. febr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A helye meg mindig megvan oktober ota. Alaposabban kell ott fogat mosnom. Egy het utan mar mindent ettem, kb 2 hettel ra mult el teljesen a fajdalom.
2021. febr. 3. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!