Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez fogérzékenység lehet ha...

Ez fogérzékenység lehet ha ennyire fájnak a fogaim?

Figyelt kérdés
Mint mikor valaki meleget vagy hideget iszik, hasít a fogaiba a fájdalom de nagyon durván néha már majd elsírom magam. Fogorvosnál tegnap voltam, nincs lyukas fogam, Sensodyne fogkrémet ajánlott, de még eddig nem volt változás. Nem csak evés meg ivás után érzem hanem szinte egész nap, pedig langyosat eszek, iszok. Édeset sem eszek. Fájdalomcsillapító nem használt rá.

2020. nov. 10. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy megfázva? Nekem akkor is szokott. Ínyed rendben van? Ha használ is a fogkrém, nem egy nap alatt fog.
2020. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megvagyok, de máskor megfázáskor sose volt ilyen még.
2020. nov. 10. 18:13
 3/7 A kérdező kommentje:
2 hónapja szedek savlekötőt mert sok volt a gyomorsavam, lehet ez miatt is van ez most jutott eszembe :(
2020. nov. 10. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Én amikor influenzás vagyok vagy meg vagyok fázva, néhány napig mindig olyan, mintha ki akarnák húzni az összes fogamat, borzalmas. Aztán magától múlik.
2020. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Úgy bírom az ilyet, hogy az embernek valami baja van, elmegy vele orvoshoz, és nem tudják megmondani mi okozza a gondot. Annyi ilyen dolog van.. Bocs, ez most csak észbe jutott, de a választ én sem tudom.
2020. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*eszembe
2020. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet pár hete nekem is, és engem is elintéztek annyival, hogy kenegessem Sensodyne Rapiddal (szintén hatástalan). Lehet kérdezz meg másik fogorvost, mit javasol, én is ezen gondolkozom.
2020. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!