Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nő a bölcsességfogam, be van...

Nő a bölcsességfogam, be van dagadva az arcom és mintha lyukas lenne az egyik fogam, de a koronavírus miatt nem fogad a fogorvos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Allami vagy magan?
2020. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Államiba nem akarok visszamenni, nagyon nincsenek jó emlékeim a doktornővel és hónapokkal később kapnék időpontot. Magánfogorvost kerestem, de visszautasított, mondván, hogy nem fogadhatnak új beteget. A pénz nem lenne probléma, ezért is kerestem ilyesfajta megoldást.
2020. nov. 12. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok magánorvos van meg sűrgösségi magánorvos is. Próbálkozni kell. Valamelyik csak fogad.
2020. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sürgősségi alapon a tb-s fogorvosodnak mindenképpen fogadnia kell belátható időn belül (napok). Mégis csak meg kellene próbálnod, ha csak egy gyógyszert ír, azzal is előrébb vagy, ha be vagy már dagadva, az nem jó jel.
2020. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam mostanában körzeti fogorvosnál, túlterheltek, de fogadnak, pár napja elkezdtem magánorvoshoz járni, új páciens vagyok, de fel sem merült, hogy ne fogadnának.
2020. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!