Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges, hogyha megint...

Lehetséges, hogyha megint korlátozásokat vezetnek be a koronavírus miatt, akkor megint megtiltják a nem sürgős fogorvosi kezeléseket és a fogtömést?

Figyelt kérdés
Márciusban ennyi betegnél már korlátozások voltak, most a virológus azt mondta, hogy napi 60-80 beteg és 5-6 halálozás után elengedhetetlen lesz ismét... Hosszadalmas fogorvosi kezelés előtt állok, és nagyon nem örülnék neki, hogyha szeptemberben nem tudnék elmenni rá... Mit gondoltok? Keressek inkább gyorsabban egy magánfogorvost, ahol talán van korábbi időpont, mint államiban?
2020. aug. 14. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha hosszadalmas, akkor ha most mesz el, az se fogja befejezni addigra. Eleve akar tobb het is lehet, mire idopontot kapsz.


Hol ez a cikk amúgy?

2020. aug. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szoval hiaba kezdi el , felbe kell maradniuk is a kezeléseknek. Emberek jadkaltak gyokerkezeles miatt kifurt foggal...
2020. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy fog nelkul, csiszolas utan
2020. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lehet hogy nem tiltják meg, de biztosan el fognak tolódni az időpontok, hogy ne legyen egyszerre sok páciens a váróban. Keress magándokit, hátha tudnál menni hozzá korábban.
2020. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy egy számot elírtam, de itt a cikk: [link]


Hosszadalmasnak csak azért hosszadalmas, mert a körzeti fogorvosom csak egy fogat tömne be alkalmanként, és így tényleg eléggé elhúzódna, mire végeznénk (5 darab van). Magánfogorvos viszont szerintem egy alkalommal betömné a kettő nagyobb lyukat, amikről én is érzem, hogy ott vannak, de még nem fájnak.

És ezért gondoltam a magánorvosra, hogy ott még ha 5 ezer is a sürgősségi felár, túllehetnék ezen a két lyukon akár pár nap múlva. Persze nincs sok kedvem kiadni rá 20-30-40 ezer forintot, de a korlátozás alatt sincs kedvem szenvedni a fájdalomtól, ha bedurranna. Vagy mondjam a körzetinek, hogy megfájdult? Akkor mindig rögtön ellátott...

2020. aug. 14. 08:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondat a lényeg:

"Az operatív törzstől azt közölték, a cél az, hogy ne kelljen újabb korlátozó intézkedéseket hozni."


Magyarán csak akkor fogják bezárkóztatni megint az országot, ha már nagyon muszáj...

2020. aug. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!