Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fognyaki tömés fáj? Ha covidos...

Fognyaki tömés fáj? Ha covidossal élek együtt, mehetek fogászatra?

Figyelt kérdés

Anyukámmal élek együtt, ő már több, mint 18 napja covidos. Már kezd meggyógyulni, de még nem tökéletes. Nekem semmilyen tünetem nem volt, jól érzem magam, azt leszámítva, hogy fognyaki tömött fogam fájdult meg. Napok óta fáj, kicsit mintha még javulna is, de nem akar elmúlni. Még szeptemberben visszamentem vele, de mire visszamentem, elmúlt a fájdalom, és a röntgenen nem láttak semmit (magánba járok). Most viszont nem akar múlni. Folyamatosan fáj kicsit, inkább nyomásérzékeny, hideg-meleg-édes mindegy neki. Éjszaka viszont nem fáj, remekül aludtam a szeptemberi fájdalomhullámnál és most is. Érdekes módon mindkét alkalommal mintha állkapocs-ízületi problémával lenne összefüggésben, mivel múltkor is meg most is sokszor nem tudom ezzel párhuzamosan rendesen összezárni a számat.

Mennék is fogászatra (magánba), de a körülményekre tekintettel húztam eddig az időt, viszont nem tudom meddig lehetne még húzni.



2020. nov. 15. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg ki se mehetnel az utacara nem?
2020. nov. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, 10 nap után az én karanténidőm lejárt a házi orvos szerint, mivel semmi bajom.
2020. nov. 16. 08:00
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Telefonálj a magánfogorvosnak és kérdezd meg, hogy fogad-e így. Szerintem érthető, ha nem, de lehet, hogy fogad, majd ő megmondja.
2020. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!