Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan oldjam meg, hogy a...

Hogyan oldjam meg, hogy a snake eye piercing beszéd közben ne érjen a fogaimhoz?

Figyelt kérdés
Eléggé hallani beszéd közben, és nekem sem a legkellemesebb érzés, 5 napja van kb, nem tudom hogy ez idővel meg fog-e szűnni, vagy hozzászokok-e annyira

2020. nov. 17. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hónap a gyógyulás. Fém ékszer?
2020. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen fém, viszont feldagadva szinte nem is volt, meg már nem is látszik rajta, nem is fáj, szinte tök okés,csak ez az 1 probléma van
2020. nov. 17. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá fog érni mindig, ez ilyen. Én kb 3 év után vettem ki, miután tönkrevágta a zománcot 🤷‍♀️
2020. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én nem számítottam rá, hogy ez beszéd közben ennyire mondjuk hallatszik, ez mindig ilyen lesz?
2020. nov. 17. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha meggyógyult, cseréld ki szilikonra.
2020. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!:)
2020. nov. 17. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyulás után szilikon szár és műanyag/akril golyók. Illetve lehet rövidebb szár is kell majd.

Van, akinek hozzáér mindig, hiszen bizonyos betűket úgy képzünk, hogy hozzá kell érjen (C,L,N,SZ,T,Z lehetnek főleg, fogazat és szájpadlás kérdése, de elméletben meglehet szokni).

2020. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!