Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ideiglenes tömés mellett...

Ideiglenes tömés mellett másnak is fájt a foga?

Figyelt kérdés

Gyökérkezelés kell a fogamra, hétfőn voltam fogorvosnál, ideiglenes tömést rakott bele, majd 2 hét múlva megyek végleges tömésre.

Viszont azóta nagyon fáj a fogam, fájdalomcsillapítót vettem be tegnap és az előbb.


Reggel végre nem fájt csak enyhén, majd most 1 órája ettem egy hideg sütit, azóta megint nagyon fáj. Egy hete nem rágtam azon az oldalon.

Szerintetek menjek vissza holnap, vagy várjam meg a hétvégét hátha elmúlik a fájdalom?



2020. nov. 19. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális ha picit fáj, de lehet még van benne gyulladás, esetleg genny, és azok a gázok feszítik, mivel le van zárva nem tud távozni. Nekem így volt, vissza mentem, az orvos kivette a tömést, pár nap alatt teljesen helyre jött, és újra betömte.
2020. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sose fájt, pedig volt néhány.
2020. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hidegre kezdett el fájni akkor lehet hogy maradt még benne ideg. Mindenképpen jelezd az orvosnak és ki fogja pucolni a fogad.
2020. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!