Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogak közé ragadt ételmaradék?

Fogak közé ragadt ételmaradék?

Figyelt kérdés

Két fogam közé beszorult valószínűleg egy kis dió, feszítő érzésem van ott. Próbálkoztam öblögetéssel, fogmosással, fogselyemmel, de nem tudom kiszedni, ráadásul a fogselyem nem is tud bemenni a két fog közé, de eddig be tudott. Eléggé kellemetlen.

Másnak volt már ilyen? Félek, hogy sokáig ott marad, és szuvas lesz a fogam. Gondolom ilyennel nem kéne fogorvoshoz fordulni...



2020. nov. 22. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lebomlik majd
2020. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnák egy egészen vékony tűvel kipiszkálni. Vagy legaláb egy-két helyen átszúrni, hogy meglazuljon, utána a fogkefe már elboldogul vele.
2020. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogpiszkáló esetleg? Én is jártam már így, egy kis idő után kiesett, eltűnt onnan valahogy
2020. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

eltűnt, mert a nyálban van emésztőenzim, bontódik.

Nekem hetekig feszített egyszer egy hentesorvos után, de már volt másikhoz időpontom, gondoltam, majd szed le a fogból.

Na, még az előtt kijött egy valamilyen fog/töméspehyelyakármi...szóval még a nem szerves is kijön valahogy idővel

2020. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Fogselymet tanuld meg hasznalni...
2020. dec. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig ott van, de akkor nem aggódom. Köszönöm mindenkinek, kivéve az utolsónak.
2020. dec. 2. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!