Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debrecenben fogfehérítésre...

Debrecenben fogfehérítésre melyik fogászatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogfehérítésre menni, illetve akkor már ott szedetném le a fogkövet nem a körzeti orvosommal. Kb a kettőre együtt 80, max 100 ezer ft-ot szánnék.

2020. nov. 25. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
A fogfehérítésről annyit, hogy én elmentem egy elég jó nevű fogorvoshoz emiatt, és azt javasolta, hogy ne tegyük tönkre a fogaimat ezzel. Teljesen ledöbbentem, hogy lebeszél róla, miközben én azt hittem, ez egy jó dolog. Aztán megértettem, és azóta nem szeretném már, csak fogkőleszedésre, polírozásra járok évente kétszer. Amúgy ettől is szebbek lettek a fogaim. Gondold át ezt, elég buta divat, és a fogaid sínylik meg hosszabb távon.
2020. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. És a polírozás fehérít? :) nem mondanám hogy sárgák a fogaim, de sajnos a kávézás elszínezi :(
2020. nov. 25. 12:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem fehérít, de szerintem világosabb lesz tőle. Ha belegondolsz, csak letisztítja a fogadat a fogkőtől, így csökkenti a kávé általi elszíneződést is. Aztán lehet, hogy a te fogorvosod simán fehéríti a fogakat ellenjavallat nélkül.
2020. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként én azt szoktam csinálni, hogy kávézás után öblögetek egy kicsit vízzel. Az is segít szerintem.
2020. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. nov. 25. 22:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Amugy alapjáraton a fog az nem csontszinü?? :) egyébként meg hülyeség mert mindenhol maszkba kell lenni. Söt még kijárási tilalom is van... várj vele sztem
2020. nov. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen csontszínű, de több évnyi kávézás után sajnos elszíneződik :(

hát sajnos igen... nem is vállalt a fogászat akiket felhívtam a covid miatt. csak sürgős eseteket vállalnak most...

2020. dec. 5. 17:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, én 3 napja voltam. Fogkő leszedés, polírozás. Segít ez is, az elszíneződéseket is leszedik ilyenkor nagyrészt
2020. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát gondolom fogászattól is függ, ki vállal és ki nem :) valóban "érdekes".
2020. dec. 6. 21:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván kinek mennyire fontos a bevétel... Persze zacskót kellett húzni a cipőmre is érkezéskor, meg hajháló, meg minden. A doktornőn is átlátszó arcpajzs. Meg fizettem is 20 ezret, úgy emlékszem, legutóbb mint ha olcsóbb lett volna.
2020. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!