Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után normális hogy...

Foghúzás után normális hogy ennyire fáj?

Figyelt kérdés
Most húzták ki 1 óra fele a fogamat (9 óta vártam) a Szentkirályiba. Nem ajánlom senkinek, kínzás, ami ott folyik, 20percen keresztül rángatták a fogamat ameddig kijött. És azóta is fáj, de nagyon. Ez normális?:( sose húzták még ki fogamat, ezért nem tudom hogy ilyenkor mi van?:(

2020. dec. 1. 15:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok.
2020. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Remélem jobban vagy nekem is fájt 3-4napig bár nekem véstek így elég nagy lett a hiány,2nap után jól be is dagadt pont agusztus 20. Volt kereshettem magán ügyeletes fogorvost 3-4 ki kellett kaparni a sebet mert vérdugo is mindig ki esett..meg a gyulladás miatt is gyógyszert nem szedhettem mert terhes voltam .
2020. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
#22: nem irigyellek:( mara mar kezdek jobban lenni, tegnap este meg ejjel kicsit fajdogalt, meg delelott is munkaban, bevettem egy fel flectort azota mar jobban vagyok. Meg is neztem, kezd szebb is lenni.
2020. dec. 2. 15:35
 24/28 A kérdező kommentje:
Esetleg az normális, hogy már szinte nincs is ott az alvadt vér? Nem öblítettem, nem szívogattam se semmi, vigyázok nagyon még mindig. De ilyen hamar eltűnt volna?
2020. dec. 2. 19:04
 25/28 anonim ***** válasza:
Fehéres,sárgás színű lesz a vérdugó nekem kiesett mindig így azért is meg kellett mindig kapirgálni.
2020. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Mai napig fáj a helye és sugárzik át a fájdalom a többire, az alsó sorra is. Azt mondta a körzeti orvosom 2hete hogy csontgyulladas, Augmentint irt fel. De nem erzek javulast, nagyon faj meg mindig.:(
2020. dec. 18. 20:41
 27/28 anonim ***** válasza:
Tantumverdével fújd be. Naponta, 4óránként, 2 spricc. Érzéstelenít egy picit, fertőtlenít, javítja a regenerálódást. De túlzásba ne vidd, mert kárt okoz... kimarja stb. Jobbulast!
2020. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
60%

Durva... Nekem egy dokinő csonkolta meg az egyik felső bölcsességfogamat még márciusban. 3 napig úgy volt, nagyon begyulladt. Spedifen 600-at szedtem addig, míg eljutottam a szájsebészetre. De nekem simán pikk pakk kiszedte a doki. Ez a győri kórház szájsebészetén volt.

Eddig nekem kétszer húztak fogat (fent, hátul), de hál isten nagyon gyorsan kiszedték. Az egyiket egy idős nődoki. Kb 1 hétig fájt a helyük. Listerinnel öblögettem, ezt ajánlották. Nem mehetett bele kaja pl. rizsszem? Mert anyumnak volt ilyen, h attól begyulladt a helye és ki kellett kaparni.

2020. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!