Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj egy tömés? Soha...

Mennyire fáj egy tömés? Soha nem volt baj a fogammal, de hátul az egyik fogamnál nem is benne,hanem a külső fog részen kis barna pont látható, nyelvemmel kicsit fura érzés is,nem fáj még,picit érzékeny csak..szerintem kezd lyukadni😔 mi várható?

Figyelt kérdés

Mi a menete ennek,és mire számíthatok ,mennyire fáj?

Köszönöm



2020. dec. 3. 18:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Áh nem hinném mert nyelvemmel is érzem h ott kicsit furi, és érzékeny kissé az a fogam..ha pl eszek mondok egy példát van amikor nem,de kb minden 5-6.harapasnaal ha arról eszek,akkor belenyilal, vagy ha hideget iszok,vagy bármit, akkor is neha neha ,ha olyanja van bele nyilal kicsit..
2020. dec. 3. 22:13
 12/12 anonim válasza:
Én először tömésnél nem kértem érzéstelenítőt. Meg is bántam. Végig csináltam viszont többet anélkül biztos nem fogom kibírni.
2020. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!