Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzóval...

Éjszakai fogszabályzóval tapasztalatok? Használ?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és nagyon minimálisan vannak elcsúszva a fogaim. Úgy gondolom állandó fogszabi nem érné meg de az éjjelit kipróbálnám ha ér valamit. Mit gondoltok?

2020. dec. 10. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Felnőttnek nem elég hatékony.
2020. dec. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy te azt latod, picit el vannak mozdulva a fogaid, nem jelent semmit. Lehet van valamilyen rendellenes harapasod, vagy az egesz allkapcsod elkezdett tolodni, barmi lehet, de ebben az esetben nyilvan keves az ejszakai, majd az orvos eldonti, hogy mi kell. Egyebkent azert se eleg hatekony az ejszakai, mert napi 12 orat kene hordani minimum az elejen, akkor lenne ertelme, viszont ezt kivitelezni nem olyan egyszeru. A rogzitett jobb, gyorsabb, mig az ejszakaival lehet bohockodhatnal 5 evig, allandoval meg mondjuk csak 2.
2020. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Az, hogy te azt latod, picit el vannak mozdulva a fogaid, nem jelent semmit"

Hát azért de😅 a rendellenes harapás jobban látszódna plusz már kiderült volna. Mivel bölcsesség foggal is most voltam orvosnál az is kiderült nem torlódik, makk egészségesek a fogaim. Egyetlen egy fogat szeretnék felül egy picit helyreigazítani mert a saját tengelye körül van elfordulva és ez engem nagyon zavar. Ezért nem éri meg nekem teljes fogszabit rakatni (szerintem). De ha megyek alsó bölcsességet húzatni rákérdezek..

2020. dec. 10. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:

De kerdezo, ezt nem te dontod el, majd az orvos tajekoztat mindenrol.

Gondolom szajsebeszetre mesz, rakerdezhetsz, de fogyszabalyozo orvost kell felkeresned majd mindenkeppen.

2020. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszi de nem arra vagyok kíváncsi, hogy látalanban mit diagnosztizálsz rajtam. húzásnál nem kötelező szájsebészet, így fogorvosom fogja húzni aki történetesen fogszabályoz is.

Nem kell túl tolni, képben vagyok a dolgokkal NINCS semmilyen problémám a fogaimmal az orvos megvizsgált mindent,röntgent is nézett stb. Ő mondta hogy nincs semmi olyan elváltozás ami miatt egészségügyileg indokolt lenne. kizárólag csak a szebb mosoly érdekében akarnék valamit. esztétikai fogszabályzás céljából szokták ajánlani a sínt vagy a kivehetőd. A sínt drágállom ezért a kérdésem továbbra is: kinek milyen tapasztalatai vannak a kivehető fogszabival?

2020. dec. 10. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttnek sosem ajánlják az éjszakait. A fogorvosod sem fogja, ez 100%.

Az átlátszó sínt pedig egész nap viselni kell, csak evéshez veheted ki, így az tényleg hatékony.

2020. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!