Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek van éjszakai fogszab...

Valakinek van éjszakai fogszabályzója? Ha igen mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 20:11
 1/3 H. Leonóra válasza:

Hát nekem volt /van, de már nem hordom. Egyszerűen már annyira megutáltam és elegem lett belőle (3 év után) és logikusabbnak tartottam már inkàb a rögzítettet. (bár még mindig nincs, de ez lényegtelen)

De emlékszem még amikor megkaptam; nehéz volt megtanulni nyelni, és volt, hogy fájt a szám, az ínyem reggelre. Nem bírtam rendesen beszélni benne. Igazából csak a fölső fogsoromon segített az alsón nem igazán csak fájt tőle a szám.

Nem akarom nagyon elvenni a kedved, de nem lesz túl kellemes.. Használ vmit, de szerintem érdemesebb (ha már kiesett minden tej fogad ) állandót kérni. Ezt viseled 2-3 évig max. Utánna már tökéletes is. Az éjszakai meg plusz még pár év.


Remélem valami ilyesmire gondoltál. : )

2017. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sokat segített!
2017. máj. 24. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem javaslom.

Először én is éjszakait kaptam, de 4 év után sem látszott nagy eredmény. Szerintem nem sok emberen segített még.. Folyton problémám volt vele, se nyelni, se beszélni nem tudtam, volt, hogy el is tört. Ha beteg voltam nem kaptam tőle levegőt.

Végüp rögzítettet kaptam. Másfél évig volt fémes a mosolyom, de teljesen megérte. Mindenképp a rögzítettre szavazok!

2017. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!