Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tapasztalat csiszolásmentes...

Tapasztalat csiszolásmentes fogpótlással?

Figyelt kérdés

Nem implantátumta gondolok.


Mennyire tartós az eredmény?

Megéri megcsináltatni?

Az implantátum helyett jó megoldás?


+ Esetleg ha valaki Győrben vagy környékén rendelőt/dokit tud ajánlani, aki szépen és nem horror áron dolgozik, légyszi írja meg!


Köszi!



2020. dec. 14. 04:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom nincs, de akartam ilyet csináltatni, viszont a doki lebeszélt róla.

Egyrészt túl nagy hézag volt a két fogam között, másrészt elmondta hogy a csiszolás nélküli megoldás nem elég stabil ahhoz hogy nagyőrlő fogat pótoltassak vele.

Igazából ehhez is bele kell fúrni a fogba, ami számomra ugyanúgy zavaró lett volna mint a teljes csiszolás, hiszen mégiscsak hozzá nyúlnak az ép

foghoz. És bár olcsóbb mint egy implantátum, gyakrabban is ki kellene cserélni, így hosszú távon nem lenne olcsóbb megoldás.

Maradtam az implantátum mellett.

Viszont minden eset egyedi, lehet a tiédben pont a csiszolásmentes megoldás lesz a kedvezőbb.

2020. dec. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval kapcsos kivehető fogpótlásra gondolsz?
2020. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem. Hanem amikor nem csiszolják le a szomszédos fogakat teljesen, hogy pótolják a fogat. Azt hiszem csak picit csiszolnak bele hogy passzoljon, de nem tudom pontosan
2020. dec. 14. 14:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!