Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet az oka annak,hogy...

Mi lehet az oka annak,hogy hónapok óta van olyan nap amikor nagyon erősen fáj kettő,vagy akár több fogam is, másik napon meg semmi baja? Amikor nagyon erősen fáj, azonnal a fogorvoson gondolkozom,de mire oda kerülnék, meg nem fáj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ilyenkor nyilaló fájdalmat érzek,de nem állandóan,hanem egy darabig van utána egyre tompább, másnap vagy utána meg semmi.

Már az orvosok is hülyének néznek,hogy mi a fene lehet ez.

Valakinek hasonló tapasztalat?

Felső fogak, bölcsességfog kizárva.


2020. dec. 17. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nem lehet hogy nem kimondottan a fogad fáj hanem csak érzékenység? Esetleg az inyed?

Sztem ha rossz lenne a fogad akkor nem csak nyilalna hanem marhára fájna is folyamatosan. Amúgy az adott fogak közt van rossz fog? Vagy tömött?

2020. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt nem figyelted meg h mikor jelentkezik? Hideg édes sós vagy evés után esetleg?
2020. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy érzékenység-e vagy csak az íny. A fogorvosom erről semmit sem mondott, még csak azt sem mondta,hogy piros vagy valami. Kettő fog tömött közülük, a harmadik egészséges.

Nincsen kimondottan inger, amire jelentkezik, pl hideg, meleg, cukros vagy sós étel. Spontán jön a fájás, van amikor napközben egyik pillanatról a másikra, vagy frontoknál szoktam még ezt észrevenni.

Folyamatosan nem, csak órákra, max 2-3 napig fáj tompán.

2020. dec. 17. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy lehet ilyen tünet cikulus előtti héten, alatt,vagy utána pár nappal.
2021. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!