Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ráérek januárban...

Szerintetek ráérek januárban időpontot kérni?

Figyelt kérdés

Még idén januárban voltam a fogorvosomnál fogtömésen, viszont azóta nem volt időm / lehetőségem visszamenni hozzá vizsgálatra, részben a COVID járvány miatt, részben pedig a tanulmányaim miatt.


Az utóbbi pár héten vettem észre, hogy az elülső tömött fogam a tömés vonalánál el van színezőzdve, illetve a fognyaki része is érzékennyé vált, szóval szerintem esélyes lesz a cseréje.


Ráérek januárban felhívni az orvosomat ezzel kapcsolatban, vagy inkább kérjek időpontot már a jövőhéten, telefonon?


Kompozitos tömésről van szó, aminek elviekben nagyon sokáig jónak kéne lenni, viszont az életmódom miatt (kávé, tea, folyadék pótlása kizárólag koffeines-cukros üdítőkkel) hiába mostam meg a fogam napi 2x, ugyanúgy szétcsesződött.. Januártól tervezek teljes mértékben átállni ásványvízre.



2020. dec. 19. 15:35
 1/2 A kérdező kommentje:

Közben utána olvastam, a túl erős fogmosástól is lehet ilyen fognyaki kopásom, aminek az esélye nálam fennáll, mert elég erősen szoktam dörzsölni a fogaimat fogmosás közben.


Ez magától helyreáll?

2020. dec. 19. 16:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem gyogyul meg magatol, max neha jobb lesz, neha rosszabb, aztan mar kibirhatatlanul fajdalmas. Plusz ha egy tomest latszolag ilyen hamar cserelni kell, akkor ott valami mas baj lesz. Hivd fel a fogorvost, es ha szerencsed van, akkor kapsz meg decemberben idopontot, ha nem, akkor marad a januar, de mindenkeppen mostanaban hivd fel.
2020. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!