Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normalis foghùzás?

Normalis foghùzás?

Figyelt kérdés
Az első fogamat huztak ki, hatso bolcsessegfogat, tehat nagy meretu a seb. Nem tudtam mire szamitsak. 1 honapja huztak ki,azt gondoltam,hogy gyorsabban gyogyul,osszehuzodik, de jelenleg is ugyan akkora lyuk tatong,kb borsòszemb nagysagu kaja maradekok mennek a luykba,de mivel hatalmas lyuk konnyu kipiszkalni. Ez nornalis? Kiesett a dugo? Vagy nem megfeleloen gyogyult be? Sajnos tenyleg nem tudom mi a normalis.

2020. dec. 22. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt össze kellet volna varrni.Sajnálta rá az orvos az idejét,vagy csak lusta volt .
2020. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj egy másik orvoshoz.
2020. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig maganba voltam..25 ezerert..
2020. dec. 22. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor menj másikba..lehet az az orvos rossz volt ezért kell máshoz menni.
2020. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én is magánban voltam 25000 volt nekem is.

És igen normális. Nekem varrva volt mert vágni kellett. Júniusban műtötték ki de még mai napig nincs teljesen osszeforrva. Nekem az orvos akkor azt mondta hogy a bölcsesség fog helye nem lesz olyan gyors gyógyulási folyamat mint más fognal. Nekem is simán belefert 1 hónap után meg a csiga tészta is. Mostanra már szépen osszehuzodott, de az előtte lévő fogam tövében meg mindig érzem hogy van egy minimális lyuk.

2020. dec. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!