Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lebénulok annyira fáj!??

Lebénulok annyira fáj!??

Figyelt kérdés
Van egy valszeg gennyes duzzanat a számba, mondtam a családomnak, azt mondták szúrjam ki és kész. Fogtak egy tűt mondták, h, forraljam fel. és beleszúrtam de csak vér jött ki, azóta annyira fáj h majdnem meghalok, lezsibbadt a fél arcom a fájdalomtól. A fogam is elkezdett mellette fájni. A dudor megduzzadt és keménebb lett. Most olvastam a héten h ez mennyire komoly de itthon mindenki annyira kib🤍szott biztos volt a dolgában hogy hallgattam rájuk. Nem birom. A fájdalom csillapító segít ezen!? A városban jelenleg nincs fogorvos csőtörés miatt
2020. dec. 25. 23:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Vegyèl be egy cataflamot, az az egyik legerősebb fájdalomcsillapító. Aztán ahogy lehet menj orvoshoz, ő majd segít.
2020. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Háziorvosi ügyelet
2020. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Azzal már a sürgősségire kell menni nem fogorvoshoz.

Akár indulhatsz is.

2020. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Gennyes fog gyulladás lehet, vagy tályog. Erre antibiotikum kell, vagy meg kell nyitni, gyökér kezelés kell, hogy távozzék a genny. Nincs ügyelet máshol? Ez fontos, sűrgős eset.
2020. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem mondták butaságot.Ott kellett volna szúrni ahol fehéredett.Ha kijön a genny, akkor megszünik a nyomás.Valószínű rossz helyen szúrtad meg.Bár a vérrel is távozhat.Sajnos amíg nem csökken a nyomás, teljesen mindegy mennyi gyógyszert veszel be.Hívjátok fel az ügyeletet.Jól mondják.Ezt fel kell nyittani.
2020. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok itthon. Nagyon félek. Cataflam nincs itthon algoflexet vettem be. Zsibbad az egész bal oldalam már annyira fáj. Nem lehet h csak a tűszúrás miatt?? Bár a fogam is fáj, sőt úgy érzem h az összes fogam. Annyira zsibbad és fáj mindenem h ugy érzem mindjárt elajulok, de erős almossag biztos jött rám. Sztem most alszom, és reggel magam intézem a fogorvost. Bár már azt is kétlem h tulelem a reggelt
2020. dec. 26. 00:10
 7/26 anonim ***** válasza:

Sajnos nem a szúrás miatt.

Erős gyulladás miatt.

Ha tudsz aludni aludj.Addig sem fáj.

2020. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ügyelet. Nem fogsz meghalni, csak a fájdalom akkora, hogy nehezen viseled. Egy gyulladt fog tényleg borzasztóan tud fájni, de nyugi belehalni nem fogsz. Az miatt vagy kicsit kába, mert legyengült a tested a nagyfokú fájdalomtól. Gondolj arra, hogy egy szülés ennél is jobban fáj. Ha azt kibírják, akkor te is ezt. Tényleg menj majd el ügyeletre, ha annyira nehezen viseled. Nekem is volt régen egy ilyen fájós fogam, azt hittem beszarok. Nekem mondjuk segített a cataflam aztán másnap fogadott is a fogorvos és rendbe tette.
2020. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Szájsebészetre nem lehet csak úgy besetalni ugye?? Nincs fogorvos amihez tartozunk jelenleg, most néztem meg a facebook oldalt. De a közeli korhaz tud kezdeni vmit velem?
2020. dec. 26. 00:32
 10/26 A kérdező kommentje:
Ha nem tudok elaludni a fájdalomtól az most 5 órás busszal lemegyek a szájsebészet sürgősségire
2020. dec. 26. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!