Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lebénulok annyira fáj!??

Lebénulok annyira fáj!??

Figyelt kérdés
Van egy valszeg gennyes duzzanat a számba, mondtam a családomnak, azt mondták szúrjam ki és kész. Fogtak egy tűt mondták, h, forraljam fel. és beleszúrtam de csak vér jött ki, azóta annyira fáj h majdnem meghalok, lezsibbadt a fél arcom a fájdalomtól. A fogam is elkezdett mellette fájni. A dudor megduzzadt és keménebb lett. Most olvastam a héten h ez mennyire komoly de itthon mindenki annyira kib🤍szott biztos volt a dolgában hogy hallgattam rájuk. Nem birom. A fájdalom csillapító segít ezen!? A városban jelenleg nincs fogorvos csőtörés miatt
2020. dec. 25. 23:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Menjél minnél hamarabb. Ne hogy feldagadjon az arcod is.
2020. dec. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Álomba ájultam magam pont a busz előtt de ugye felkeltem és újra fáj. Körzeti fogorvos nincs, a kórházba hova kell menni, csinálnak velem vmit egyáltalán? Sajnálom h mindent megkérdezek de a szüleim leszrnak
2020. dec. 26. 07:54
 13/26 A kérdező kommentje:
Ráírtam egy ott dolgozóra ismerősre, azt mondta ezzel szájsebészeten nem foglalkoznak csak Pesten, oda meg nem tudok menni, mert csak menne itthon a fröcsögés,hogy senki nem visz be mert minden túlélem. Egyedül utazni meg nem merek ilyen gyengén. Megpróbálom a "fehér" részen kiszurni ahogy írtak
2020. dec. 26. 08:24
 14/26 anonim ***** válasza:
Háziorvosi ügyeletre menj és ne szúrkáld!
2020. dec. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
??? Háziorvosi ügyeleten mit kezd vele? A kórházba se tudnak semmit
2020. dec. 26. 10:28
 16/26 A kérdező kommentje:
Annyira eszméletlenül elviselhetetlen, lehet tényleg elszokok Budapestre. VIII. kerületi fogászat. 17 vagyok, elmehetek egyedül?! De inkább az a fontos h kezelésért kérnek e pénzt. Mert nekünk az nincs. Nem vagyok Budapesti, tőle 50kmre de Pest megye
2020. dec. 26. 10:31
 17/26 anonim ***** válasza:
Kapsz tőle fàjdalomcsillapító injekciót és antibiotikumot a gyulladásra kezdetnek
2020. dec. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Zárva van
2020. dec. 26. 10:38
 19/26 anonim ***** válasza:
Háziorvosi ÜGYELET nem lehet zárva
2020. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
De nincs semmi orvos!!! A legközelebbi faluba. Karácsony van és hétvége baznak bejonni
2020. dec. 26. 10:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!