Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lebénulok annyira fáj!??

Lebénulok annyira fáj!??

Figyelt kérdés
Van egy valszeg gennyes duzzanat a számba, mondtam a családomnak, azt mondták szúrjam ki és kész. Fogtak egy tűt mondták, h, forraljam fel. és beleszúrtam de csak vér jött ki, azóta annyira fáj h majdnem meghalok, lezsibbadt a fél arcom a fájdalomtól. A fogam is elkezdett mellette fájni. A dudor megduzzadt és keménebb lett. Most olvastam a héten h ez mennyire komoly de itthon mindenki annyira kib🤍szott biztos volt a dolgában hogy hallgattam rájuk. Nem birom. A fájdalom csillapító segít ezen!? A városban jelenleg nincs fogorvos csőtörés miatt
2020. dec. 25. 23:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ügyeletnek lenni kell
2020. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Most elvittek óra anyáék, nagy lakat az ajtón
2020. dec. 26. 11:33
 23/26 anonim ***** válasza:
Persze, véletlen se hívtátok föl, mert a doki lehet háznál van, nem gondolod?
2020. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Kisípolt. De amúgy már mentő vitt be Budapestre mert bedagadt és belilut az arcom.:( hnap után húzzák a fogam addig gyógyszerek gyógyszerek gyógyszerek. Köszönöm a segítségeket:))
2020. dec. 26. 23:53
 25/26 anonim ***** válasza:
na javult a helyzet azóta?
2020. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kérj a háziorvostól, vagy sima ügyeleten telefonon keresztül antibiotikumot! Azt felírják neten keresztül, be sem kell menned. A gyógyszer hatni fog, el fog múlni a gyulladás. A covid miatt írnak fel telón keresztül gyógyszert rá. Dalacint, vagy augmentint, aktil duo, stb jó rá.
2020. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!