Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elegem lett hogy nem tudok...

Elegem lett hogy nem tudok cukrosat enni hideget inni a fájdalom miatt. Meg lehet menteni a fogaimat?

Figyelt kérdés

El akarok menni januárban fogorvoshoz menthetők vajon a fogaim vagy mit tud csinálni? Be lehet tömni vagy korona kell?

Budapesten lakok de nem tudom hova kell menni, sose voltam még fogorvosnál, úgy olvastam a szentkirályi utcába bárki mehet ez igaz?

18/L


[link]



2020. dec. 26. 12:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hat felek a fogorvostol

regebben volt sulifogaszat de sose vittek vissza

regen egyaltalan nem mostam fogat nem is volt fogkefem meg ilyesmi nem foglalkozott ezzel anyam.

2020. dec. 26. 21:38
 12/13 petraa07 ***** válasza:
Sajnálom. :(
2020. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%

Szomorú történet, de már felnőtt vagy, vedd a kezedbe a sorsod.

Félelem ide vagy oda, menj el mihamarabb az orvoshoz. Az első alkalom lesz nehéz, utána feledteti a kellemetlenségeket a rendbe hozott fogaid látványa. Biztos vissza kell majd menned néhány alkalommal, de mindig egyre könnyebb és könnyebb lesz.

Fogkefe, fogkrém, és szájvíz legyen alap. Ez utóbbi csökkenti a baktériumok számát, amiből jócskán van a szuvas fogak környékén.

Nem csak azért fontos, mert nem tudsz rendesen enni a rossz fogak miatt. De a szuvasodás folyamatosan gyulladásban tartja az inyed, és a gyulladás egy sor problémát okozhat. Pl hajhullást vagy kiütéseket.

Ráadásul az ilyesmi azért elég büdös. Még akkor is ha te már megszoktad és nem érzed.

Mindenkinek nagyon fontos, hogy jó benyomást tegyen egy randin vagy egy állásinterjún, de 18 évesen ez talán még fontosabb, hiszen még csak most kezded a nagybetűs életet. Legyél bármilyen csinos, a rossz fogak le tudják rombolni az összképet.

Tehát bátorság, tedd meg az első lépést! Mert igazából csak az a nehéz.

2020. dec. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!