Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az őrlő fogaim letörtek egy...

Az őrlő fogaim letörtek egy baleset miatt és nincsen pénzem megcsináltatni. Lehet, hogy hülye kérdés, de nem lehetne 3D nyomtatóval kinyomtatni a letört részt és magamnak felragasztani?

Figyelt kérdés

Nem tudok így élni, hogy elől nincsen fogam. Pénzem viszont nincsen rá, viszont van nekem egy 3D nyomtatóm itthon, és arra gondoltam, hogy egyszerűen kinyomtatom a letört részeket és felragasztom.

Szerintetek menne?



2020. dec. 29. 21:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs, nem őrlő, hanem metsző, ezt még a kérdés wllwnőrzésekor se vettem észre, szóval 2 metszőfogam elől, és nem őrlő fogam tört le.
2020. dec. 29. 21:47
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Tbre ingyen megcsinálják
2020. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A koronát? (nem a vírust :D )
2020. dec. 29. 22:20
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Elülső fogat még a fogorvosnak is kihívás megoldani, nemhogy magadnak otthon. Na és hogy ragasztod oda? Ez nem ilyen egyszerű, mintát is magadnak veszel le vagy mi? Szerintem egy nagy hülyeség ezzel próbálkozni, bocs de nem is értem hogy jut eszedbe.
2020. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Elnézést a kötekedésért, de birtokolsz egy 3D nyomtatós, viszont egy valahány tízezres koronára nincs pénzed?
2020. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Igen, első fogak pótlását, baleset miatt ingyen megcsinálják
2020. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

De olyan balesetet is, amit én okoztam? Nem 100%-ig bizonyítható, hogy a baleset miatt tört ki, mert a balesetnél csak megrepedt, tegnap tört le majdnem a tövénél az egyik, a másik meg ma, úgy 1/3-a maradt meg.

#5 nem 10 ezer forint egy korona, hanem 40-80 ezer forint/darab, ahogyan nézegettem, és nekem 2 tört le.

3D nyomtatóm meg már régóta van. És egy belépő szintű majdnem olcsóbb, mint egy korona.


Nem tudom, nekem csak eszembe jutott az egész.

2020. dec. 30. 01:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért próbáld meg TB alapon. Mond, hogy nem tudsz enni, nehezíti az életed, nehéz a harapás. Ne az esztétikai oldalt közelítsd, mert esztétikai fogászat sehol sincs ingyen.
2020. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is mond :életminőséged nagyon romlott
2020. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!