Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért olyan nagy divat ez a...

Miért olyan nagy divat ez a mű fehér mosoly?

Figyelt kérdés

Hófehér foghéjakat felrakatnak emberek, miért jó ez?


pl:

[link]


[link]


[link]



2021. jan. 9. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Mert idióták. Nem vetted még észre, hogy műanyag világban élünk? Itt az a menő, ha minél kevésbé vagy természetes. A nők szerinted miért csinálnak magukból barbie babát? Mert ezeket erölteti ránk a média. Nekem már a fszom ki van ezzel, akarom, hogy természetesek legyünk, póthaj, műszempilla, műköröm és hasonló hülyeségek nélkül..

N

2021. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Ha gazdagnak akarnék látszani bevetném
2021. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Divatnak nem mondanám, mert ahhoz egy ilyen fogsor meglehetősen drága dolog.
2021. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Mert undorító a sárga fog
2021. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3: 1 direkt héj kb 40-50 pénz. Csak a látható fogakra rakatnak megvan 1 iphone árából. Csak az a szivás ezekkel, hogy 5 év az élettartamuk kb :D
2021. jan. 9. 16:10
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
A fehér fog tényleg esztétikus, de az ennyire vakító fog szerintem már nagyon erőltetett. Nekem már dicsérte meg randipartnerem a fogam fehérségét egy polírozós fogkő leszedés után (ő nem tudott róla), pedig közel sem volt ilyen természetellenesen vakító a végeredmény, csak egyszerűen ápoltnak hatott. Szerintem ennyi bőven elég is.
2021. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
természetes fehérség az szép persze. De ezek kb már az őrültség kategória. Már már kék színű benyomást keltenek :D
2021. jan. 9. 16:15
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Én nem tudom hol látsz benne kéket :D

Fehér színű

2021. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

2. kép alul.


Világoskék ~ jégfehér

2021. jan. 9. 16:21
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
A harmadik szerintem még normális kategória, de másik kettő már túlzás. Igen, nyilván a fog fehéren szép, de ez már természetellenesen fehér, nem fog-színű. Az elsőnek a formája is nagyon mű, pedig ezt is meg lehet csináltatni normálisan. Nem mindegy, hogy valaki úgy csináltat mű dolgokat magára, hogy az természetesnek hat, csak szebb, mint az eredeti, vagy simán látszik rajta, hogy nem igazi.
2021. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!