Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó hordása?

Fogszabályzó hordása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje nagyon zavar már a fogsorom, mert elől az egyik fogam egy picit rá ment a másikra és szeretnék fogszabályzót felrakatni:)

Szerintetek mennyi ideig kell majd hordanom?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat és azt is, ha páran leírjátok a tapasztalatotokat :D



2021. jan. 14. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még képpel sem lehet megmondani, látatlanban pláne nem. Simán lehet, hogy nemcsak ez a probléma, hanem a harapásod sem megfelelő, az jelentősen megdobja az időt. Menj el néhány fogszabályzóshoz, ők tudnak mondani egy körülbelüli időt, árat, tervet az esetedhez. 1-1,5 évnél rövidebb időre ne nagyon számíts, annyi szinte biztosan kell majd akkor is, ha nem vészes az állapot.
2021. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én 30 évesen vágtam bele. Pitts 21 fogszabályozó készülékem volt, 1 év és 3 hónapig hordtam (az első hónapban csak a felső volt fent).

Nem fogod megbánni 😊

2021. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is kb egy évre számítottam kezdésnek:) köszönöm az eddigi válaszokat😊
2021. jan. 14. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2018 júliusában rakták fel. Ha a vírus nem szól közbe, február végén veszik le.

Nem bánom, mert nekem nagyon csúnyák voltak a fogaim, össze - vissza állt mindegyik.

Egyik barátnőmnek 11 hónap után vették le, néhány foga vissza is rendeződött.

2021. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A visszarendezodestol én is féltem, de belülre a levetel után tettek rögzített retainert s éjszaka hordom az átlátszó sínt is. Így lekopogom, 1 éve ugyanolyan mint volt.
2021. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!