Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mozgó fogat könnyebb kihúzni?

Mozgó fogat könnyebb kihúzni?

Figyelt kérdés
Van 1 letört gyökérkezelt fogam. Nagyon kis rész van kint az mozog is. A belső fele az jobban letört az nem mozog. Elkell mennem orvoshoz de nálam jobban senki nem parázik hogy fájni fog.
2021. jan. 28. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezért kapsz érzéstelenítőt.
2021. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Javaslom, hogy Szàjsebészhez forduljàl, mert azok jobban tudjàk az ilyen csonk fogak kihùzàsànak a fortélyàt! Egyébbként, ha màr mozog akkor meg se fogod érezni a hùzàst! Ne izgasd magadat feleslegesen! Minden jòt!
2021. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kapok érzéstelenitőt, csak annyi olyat olvastam hogy ugy is fájt.
2021. jan. 28. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak abban az esetben nem szokott hatni az érzéstelenítő, ha gyulladt a fog, és a szervezet emiatt burkot vont a gyulladás köré.
2021. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem félig kibújt bölcsességfogat húztak ki szájsebészeten ami állandóan begyulladt. Semmit nem éreztem. Az érzéstelenítő után matatott egy sort a fog a körül,azért fogalmaztam így mert nem tudom pontosan mit csinált mert nem éreztem, mondta ha érzek valamit (kihangsúlyozta, hogy nem akkor ha fáj hanem ha bármit érzek abból,hogy ő ott csinál valamit) azonnal szóljak és ad még egyet. Hozzátenném, hogy saját bevallásom szerint félek a fájdalomtól és nem szeretem a fogorvosi kezeléseket annak ellenére, hogy nincs rossz fogam, és így is csak pozítívat tudok mondani-
2021. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.A "felépülés" sem volt vészes, 9-kor húzták, negyedkor már kint voltam a rendelőből, félre mentem is dolgozni. Hajnalban volt csak fájdalmas,rendszeresen megébredtem ilyenkor, de egy algo flex rapid 20 perc alatt hatott és nem volt semmi gond a következő hajnalig. Kitartott amíg elaludtam, reggeltől pedig megint nem fájt már.
2021. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bizom benne hogy nem fog fájni.
2021. jan. 30. 21:28
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem húzta ki mert be van gyulladva.
2021. febr. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!