Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szentkirályi utcában foghúzás?...

Szentkirályi utcában foghúzás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sajnos most nincs pénzem elmenni magánrendelőbe így csak az ügyeleten húznák ki a fogam (bölcsességfog) De sajnos egyszerűen nem merek elmenni annyi rosszat hallottam a tb-s fogászatról félek hogy valami fertőzést elkapnék ott vagy elrontanák stb :(

2021. febr. 1. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pár éve felújították a nagy részét. Az orvosoknak elképesztő rutinjuk van a húzásban. A páciensek néha problémásak.
2021. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Kérj kölcsön, ha jót akarsz magadnak.
2021. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor pár éve egy éjjel ott voltam, bejött egy másfél mázsás néger, és kihúzott a székből a fogammal együtt.
2021. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ott gyakorolnak a betegeken az orvostanhallgatók.
2021. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ott húzták ki 3 bölcsességfogamat is (persze 3 különböző időpontban), és nagyon jól csinálták, jól érzéstelenítettek, húzáskor és utána sem éreztem fájdalmat (sőt, igazából megkönnyebbülés volt, mikor kihúzták őket, mert előtte egy ideje már nagyon fájtak sokszor).
2021. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem volt rossz tapasztalatom ott.

Nem gyakorolnak a betegeken ez baromság,van mellettük mindig végzett szakorvos is.

2021. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem is már egy jó ideje fáj és az a baj hogy amíg nincs kihúzva addig fájni is fog... Szerintetek akkor nyugodtan menjek oda?
2021. febr. 1. 13:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nem emberevők. Már rég nem olyan mint volt...
2021. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ird majd meg mik a tapasztalataid.
2021. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem még fiatal nem húzott. Olyan már volt, hogy megkérdezték, hogy vállalom-e és egy demonstráció keretében húztak ki egy problémás fogamat. Érdekes élmény volt a "vitrinben" lenni...
2021. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!