Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi gáz ha nyögtem az...

Mennyi gáz ha nyögtem az orvosnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nos tegnap húzták a felső fogam ( szemfogtól a 2.) és gyulladt volt, lyukas és 4 injekció se hatott, csak a fél arcom zsibbadt el, de a fogam nem.

Eltört a fogam a fogótól így darabokban szedték ki. Az arcüregemben éreztem hogy mintha egy járatból húznák ki az ideget. Amikor ezt sikerült ki húzni ropogó és pukkanó hang kísérte.


Nos én ez idő alatt nem sikítottam, nem üvöltöttem de nyögtem, hangosan. Ez mennyire ciki? 22 éves nő vagyok , de miután kijött a fogam, szédültem és vörös foltokat láttam, ülnöm kellett még 2 percig, hogy jobban legyek.


Az asszisztens amikor szétrobbant a fogam ijedt fejet vàgott, ami valljuk be nem segített.



Lehetett a gyulladás miatt nem hatott az injekció?

Tényleg az orrom nem mozgott jobb oldalt, az arcom zsibbadt, de a fogam ugyanúgy fájt amikor kocogtatta, mint amikor bementem.


Őszintén gàznak érzem a viselkedésem így vissza nézve.


Mit gondoltok?

Másnak van hasonló tapasztalata?

Nektek ha volt milyen volt egy gyullad fog kihúzàsa?



2021. febr. 5. 18:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen ezt említette az orvos hogy a felső fog mindig kellemetlenebbek.
2021. febr. 6. 05:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!